Postovani doktore mijailoviću, možete li mi reći kako kefir gljiva deluje na srce?

    Odgovoreno: 18. 12. 2015.
    • Poštovana,
      Postoji više podataka o indirektnom delovanju kefir gljive na srca, jer taj čudesni napitak ima višestruko povoljno delobanje na ceo organizam, regulišući bakterijsku floru u crevima i može da smanji faktore rizika koji dovode do koronarne bolesti, a postoje dokazi i da može da smanji povišen krvni pritisak.
      dr milan mijailović, dz jedro