Za mjeseca sada imam normalno spavati noću ne mogu da spavam, a kada idem na spavanje, ne mogu da se probudim (doslovno) i cijeli dan sam bila umorna i moj tlak je često nizak oko 50/70, pa čak i sa svim da imam problema sa probavom, apetit i zadržati za piće. Svuda sam bio optužen, ali bez mnogo uspjeha. ,

    Odgovoreno: 17. 12. 2015.
    • Poštovana,
      Ceo tekst je nejasan (loš prevodilac) , ali ako sam dobro razumeo problem je nizak krvni pritisak. U tom slučaju savetuje se veći unos tečnosti, malo slanija ishrana i šetanje, a savetuju se i kafa i crni čaj. Nemojte da koristite energetske napitke i one koji imaju velike količine koferina, naročito posle podne i uveče. Što se tiče probave potreban je pregled gastroenterologa.
      dr milan mijailović