Nakon što je hospitaliziran zbog dekomezacije srcu ja sam srčani terapiju za visoki tlak i srčane aritmije u krvi: irbenida1 * 1, a norveški teretnjak 2, 5 mg 1 * 2, concor 1, 25 mg 1 * 1 i 2 * 1 lasix s kalij svaki drugi dan, koji se zatim mijenja dva mjeseca nakon uzimanja lasix-1 * 1 i svaki drugi dan. Nakon dobrog 5meseci prehrane i izgubio 15 kg viška težine, primijetio sam s clomid pijanih svim ostalim čudovišta od dana učestalo mokrenje u odnosu na kad ne pijem viagru. Biste li onda morate uzeti viagru svakih 4 ili 5 dana ili jednom tjedno? Iz zemlje, tako da sam u mogućnosti kontakiram vašeg kardiologa i upućujem vam na ovaj način. Hvala vam unaprijed.

    Odgovoreno: 08. 12. 2015.

Komentari na pitanje: #142600

    • Poruka je izmenjena. . . Izvinjavam se. Ovako je glasila prava poruka.: nakon što sam hospitalizovan zbog dekomezacije srca, dobila sam terapiju za visoki pritisak i srčane aritmije: irbenida1 * 1, norvask 2, 5 mg 1 * 2, concor 1, 25 mg 1 * 1 i 2 *1 lasix sa kalijumom svaki drugi dan. Doktor mi je smanjio kasnije terapiju lasix a na 1 * 1 svaki drugi dan. Nakon 5meseci pravilnog rezima ishrane izgubila sam 15 kg viška težine i primijetila sam da mokrenje uopste nije intezivnije kad popijem lasix svakog drugog dana u odnosu na dane kad ne pijem lasiks, niti imam otoka na nogama. Da li onda trebam prorediti dane uzimanja lasixa, svakih 4 ili 5 dana ili jednom tjedno po jednu sa kalijumom? Nisam trenutno u zemlji, tako da nisam u mogucnoti da kontakiram mog kardiologa te vam upućujem na ovaj način pitanje. Hvala vam unaprijed.

    • Izinjavam se. . . Kao da je izmjenjen tekst namerno. Pitanje je glasilo quot; nakon što sam hospitalizirana zbog dekomezacije srcu koristim srčani terapiju za visoki pritisak i srčanu aritmiju: irbenida1 * 1, norvask 2, 5 mg 1 * 2, concor 1, 25 mg 1 * 1 i lasix 2 * 1 sa kalijumom svaki drugi dan. Th uzimanja lasixa je smanjena po uputstvu doktora tako da uzimam lasix-1 * 1 svaki drugi dan. Nakon 5meseci pravilne ishrane i izgubljenih 15 kg viška težine, primijetila sam da učestalost mokrenja kad pijem lasix u odnosu na dane kad ne pijem lasix uopste nije povecana niti da imam otoke na nogama. Da li onda trebala redje da uzimam lasix. . . Npr svakog cetvrtog ili 5 dana ili jednom nedeljno? Trenutno sam van zemlje, tako da nisam u mogucnosti da kontakiram mog kardiologa te se obracam vama na ovaj način. Hvala vam unaprijed.