Pozdrav, imam puno pvm i pitao me o tome. Imate li potrebu za svaki prehlade, kijavicu, da sam dovesti do svog doktora? Možete li mi objasniti o svemu da i svemu, zbog čega treba voditi računa? Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 26. 11. 2015.

Komentari na pitanje: #142225

    • Moje poštovanje! Imam 23 godine i često osjecam jako lupanje srca i preskakanje. Radila sam mnogo ekg snimaka i svi su bili u redu osim sto mi ponekad srce preskoči i jace kuca. Mali kažu da je to sve uredu. Kada mi se to desi ruke mi se znoje, otrnu mi, usta suha. Kažu da je napad panike. Snimao me je doktor i sa slušalicama. Bez šumova, srce ritmično kuca. Kažu anksioznost,  mene strah da nije srce. Stalno mislim da mi nešto nije uredu i dok me malo zigne prepadnem se.