Poštovani, imam pvm i dosta sam se raspitivala o tome. Da li treba za svaku prehladu, kijavicu da se javljam svom doktoru? Da li biste mogli da mi objasnite oko čega sve i zašto treba povesti računa? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 24. 11. 2015.

Komentari na pitanje: #142209

    • Ugradjeno mi je dva stenta u julu ove godine. Pitao sam ali nisam dobio odgovore. Koje tablete smem piti ako me boli glava, posto imam problema sa kicmom, koje tablete smem popiti za bolove u kicmi. Za sada toliko unapred hvala