Molim da mi se odgovori na pianje. Posle ugradnje stenta, kada se moze koristito seks i u kojoj kolicini. . Hvala unapred

    Odgovoreno: 18. 11. 2015.
    • Poštovani,
      Ugradnja stenta podrazumeva da je koronarna arterija prohodna i da srčani mišić dobija dovoljno kiseonika i hranljivih materija. Ne postoji vremensko ograničenje da upražnjavate seks. Samo nemojte da preterujete, uobičajene seksualne aktivnosti su poželjne u životu, utiču i na fizičko i na psihičko blagostanje čoveka.
      dr milan mijailović