Zdravo imam 17 godina i u poslednje vreme osecam bol u srcu najcesce traje ok 4-5 minuta i javlja se povremeno vec 2 meseca najcesce je to kao neko propadanja a i poneki put me zaboli kad ufahnem vazduh ili lada kasljem

    Odgovoreno: 12. 11. 2015.
    • Poštovani,
      Prema vašem opisu, moguće da se radi o preskakanju srca, tj. Aritmiji, najpre mora da se uradi kardiološki pregled sa ekg-om, a kolega će na osnovu kliničkog nalaza odrediti dalje dijagnostičke metode (uz srca, holter ekg-a, test opterećenja) na osnovu čega će se postaviti dijagnoza, i, ako je potrebno, odrediti lečenje.
      dr milan mijailović