Radila sam eho srca i test opterecenje. Bolujem od hiporireoze (letrox 100 pijem) . Ovo su rezultati: eho: uredan, test opt. Ucinjen metabolicki rad od oko 4-5 meta, pripada iii. -ii. Grupi nyha klasifikaciji. Frekv. Rada srca u miru je bila 97/min, povecala se tokom opt. Do 162/min. Dijagnoze: i47, i36, 1. Masnoce su mi povecane stalno i sedimentacija oko 30. Ostali nalazi uredni. Th. Atacor 20mg 1x1, euthyrox 125. Presolol ne smem zbog niskog pritiska. Ja sam ocajna. Sta mi vi savetujete? Hvala

    Odgovoreno: 09. 11. 2015.
    • Poštovana,
      Probajte male doze propranolola, npr. 2x1/4 tablete uz veći unos tečnosti i malo slaniju ishranu da krvni pritisak ne bi bio nizak. Atacor i euthyrox prema preporuci. Idite svaki dan šetnje, malo bržim hodom uz pravilno disanje. Ako je test opterećenja bio uredan, što se vidi iz izveštaja, nemate puno razloga za brigu.
      dr milan mijailović