Postovani! U nekim trenutcima imam ubrzan rad srca tj kad sedim i lezim cujem i osetim kako mi srce kuca brze nego kad je normalan rad, pa bih voleo znati o cemu je rec: )

    Odgovoreno: 27. 10. 2015.
    • Poštovani,
      Postoji više uzroka za ubrzan rad, većina ih je benigne prirode. Najčešći uzrok u položajima koje ste vi naveli potiče od dijafragme i želuca. Nemojte da legnete ako ste skoro jeli ili pili više tečnosti, idite u večernje šetnje, probajte da radite vežbe disanja. I stres može da bude okidač.
      dr milan mijailović
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #141395

    • Damjanstojisavljevic 27. 10. 2015.

      Da su ljudi pametni znao sam, a da su kao vi nisam, svaka vam cast doktore, takodje sam mislio i ja da je to u pitanju jer duze vreme sam imao jaku kiselinu zbog brzog jedenja hrane, puno srece u vasem radu, pozdrav!: )