D vece. Molim za odg. Vec par dana osecam da moram da udahnem punim plucima da bu uzela vazduh. Glava me boli isto a i kixma tj skoro svaki misic. Bila sam kod lekara opste prakse i ispisao mi je lek muderison i tensec. Molim vas za odgovor sta je u pitanju

    Odgovoreno: 12. 10. 2015.
    • Poštovana,
      Myderison je lek za opuštanje telesnih mišića, a tensec je lek iz grupe beta blokatora, koji usporava srčani rad i reguliše krvni pritisak. Postoji više razloga za bolove u mišićima i kičmenom stubu, najbolje da se javite fizijatru, kardiologu i reumatologu, da bi se postavila prava dijagnoza i uvela eventualna terapija.
      dr milan mijailović