Postovani, imala sam infarkt i posle dva dana reinfarkt 2008. Godine. Terapija: psolol 1x1/2, cortizem retard 2x1/2, atoris 1x1 i cardiopirin 1x1. Interesuje me da li smem da pijem gynkobil forte? Unapred zahvalna. Vesna

    Odgovoreno: 21. 09. 2015.
    • Poštovana,
      Preparat biljke gingko biloba smete da uzimate, to je prirodan preparat, praktično nema kontraindikacije. Kombinacija sa aspirinom, plavixom i nesteroidnim antireumaticima može da poveća rizik od krvarenje. Da li ste promenili životne navike (pušenje, slana masna ishrana, slatkiši, šetanje) ?
      dr milan mijailović