Postovani! 25. 10. 2013 mi je operisan cetvorostruki bajpas. Odlazim na kontrole i shodno mogucnostima imam pravilnu ishranu i stalno setanje od oko 5km dnevno. Sad su vrucine pa to neradim tako cesto. Interesujeme ka cu biti u mogucnosti da vozim biciklu u cilju rekreacije. U n. Banji sam bio na tesu opterecenja i izdrzao sam bez problema test opterecenja. Bio sam na invalidskoj komisiji sa svim lekarskim dokumentima i dali su mi 40% invalidnost. Sve ovo navodim da imate u vidu a ja se osecam odlicno.

    Odgovoreno: 29. 08. 2015.
    • Poštovani,
      Drago mije da pročitam da pacijenti vode računa o načinu života. Iz vašeg teksta vidim da fizička aktivnost ne predstavlja problem, ne izaziva bol u grudima, gušenje, nedostatak vazduha. Natsavite sa pravilnim načinom života, zavisno i od vremenskih prilika, a stepen invalidnosti koji su ste dobili je više pravna forma nego pravo zdravstveno stanje.
      pozdrav