Zanima me, balon dilatacija je uradjena sa 3 meseca, i sve jedo sada u redu. Dete ima 14 god. Ali mi nije jasno sada je rec o plucnoj arteriji koja propusta krv, dr. Je rekao da ce mozda trebati da se nesto radi. Nije mi jasno, sta, dali kao balon dilatacija, ili nesto drugo.

    Odgovoreno: 11. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Iz vašeg pisma shvatam da se radi o stenozim plućne arterije koja je dilatirana metodom balon dilatacije, a za sve drugo morate da pitate kolegu koji je proceduru obavio, slika koja je u prilogu obrađuje rastvore i rastvarače pa ne znam kakve veze ima sa prethodnom temom.
      pozdrav, dr milan mijailović
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #137410

    • Beba ima 15 dana i ustanovljeno je da mora raditi balon dilataciju, pa me interesuje procedura i da li je neophodno zadržavanje u bolnici?