Postovanje, imam 19 godina, i zeleo bih da cujem vase misljenje. Nestyo manje od godinu dana ja dok sedim, ili stojim, nebitno, meni srce odjedanput pocne da preskace i ubrzano radi. Bio sam kod interniste 2 puta, radio sam ekg i sve je bilo u redu. Nisam pod stresovima, nervozan jesam kako kad, kao i svaki covek. Zanima me sta bi to moglo da bude.

    Odgovoreno: 29. 01. 2015.
    • Poštovani,
      Da bismo vas pravilno lečili (ako je potrebno) najbolje da se postavi tačna dijagnoza poremećaja ritma. U tom smislu treba da se uradi kontinuirani 24 časovni ekg monitoring (48 ili 72 časovni) nakon čega će se utvrditi o komporemećaju je reč i da li ga treba lečiti, a ako treba kojim lekovima. Do tada u ternutku "napada" probajte da dišete duboko i polako, što može da dovede do poboljšanja.
      dr milan mijailović