Vec neko vreme imam bolove tj. Probadanje u predelu leve dojke, u predelu srca. Sve cesce mi se to desava. Ne znam da li to ima veze sa srcem, dojkom ili plucima. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 29. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Sami ste naveli moguće uzroke tegoba koje osećate, pored toga i poremećaj kične, priraslice na srcu i plućnoj maramici mogu da daju navede simptome. Najbolje da se sa vašim doktorom dogovorite oko dijagnostiker kojom će se potvrditi pravi uzrok i ordinirati terapija, ako je potrebna. Uredite rtg pluča, pregled fizijatra, uz srca, pregled pulmologa. . .

      dr milan mijailović