Često hoće da me žigne u predelu leve strane srca neki put traje 15 min neki put 30min, sve zavisi. Nikad do sad nisam patio od toga. Našli su mi u retro verziji manji znaci hijatus hernije i ništa više. Po neki put mi preskoči srce kao da zakoči EKG.

    Odgovoreno: 30. 01. 2009.
    • Znacajan podatak je da li je to,,ziganje" praceno malaksaloscu.Da li se pojacava sa disajnim pokretima,pokretima grudnog kosa,ili dubokim disanjem.Preskakanje srca samo po sebi nije obavezni znak bolesti.