Poštovani,
    Moje pitanje je vezano za puls koji bude 120 i nikada ispod devedeset, pritisak niži 105 sa 65, nekada i 90 sa 65. Da li takav puls zahteva neke analize? I još bih dodala da ja ne primećujem tako ubrzani rad.

    Odgovoreno: 30. 01. 2009.
    • Potrebno je da se uradi jedan rutinski internisticki pregled koji podrazumjeva anamnezu,fizikalni regled,osnovne laboratorijske analize krvi i urina i ekg.Ukoliko internista proceni da je potrebno onda se moze uraditi i hormoni stitne zlezde i TSH.Razlozi za to su veci ukoliko Vam se znoje dlanovi,imate tremor ruku,gubite na telesnoj masi,imate proliv,lupanje srca,nizi nivo holesterolau krvi.....