Poštovanje,
    Sjedim i gledam TV. Srce normalno radi, najednom ko da osjetim zastoj i osjetim nedostatak zraka sve to traje oko 1do 2 sekunde. Da li su to simptomi Ekstrasistole pošto su kod mene identifikovane? Radio sam sve pretrage Ergometriju, Ultrazvuk srca, hol 24 časa sam nosio i ništa nije pronađeno. Ovo mi se često dešava posle nekih nerviranja ili emocionalnog stresa. Pritisak mi je oko 150/95, pijem jednu tabletu CORODILA 2omig za pritisak. Ovi mi ovdje govore da nema mjesta panici a pošto sam i ja zdravstveni radnik pa nešto i nemam povjerenje u ove dr, ali ako je vjerovati nalazima sve je ok.
    Hvala Vam ljepa i želim Vam svako dobro.

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Verovatno je rec o ekstrasistolama.S obzirom da ste radili i holter i ergo test .. onda imate razloga da zaista verujete da nema mesta za brigu.Tegobe koje traju 1-2 sekunde zaista deluju kao nesto beznacajno..s obzirom na sve ostalo sto ste naveli...