Na ultrazvuku srca diagnist.blagi urodjeni prolaps valvule mitralis. Koliko je to opasno, s obzirom da ponekad imam probadanja u lijevoj strani, bol lijeve ruke i osjećaj toplote i trnjenja? Simptomi su se prvi put javili kada sam bila anemična, imala nedostatak željeza.

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Ti simptomi nisu posledica prolapsa..Jednom godisnje ultrazvucni pregled..izbegavanje vecih fizickih napora..i to je sve sto trebate da uradite za sebe po tom pitanju.Uzrok bola treba traziti negde drugo a ne u srcu..