Poštovani doktore,
    imam 23 god i jako sam zabrinuta. U poslednje vrijeme imam čudan osjećaj na lijevoj strani oko srca, lijeva ruka mi ponekad trni i srce mi preskače. Inače imam problema sa kičmom, pa sve mislim da je od toga, jer kada me zaboli pršljen, jave se i ti simptomi. U poslednje vrijeme ne mogu da spavam na lijevoj strani. Sve mi to daje nervozu. Bila sam kod doktora i rekao je da imam blagu aritmiju, ali ja se uopšte ne osjećam dobro.
    Molim Vas da mi kažete svoje mišljenje.
    Unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 07. 12. 2008.
    • Malo je verovatno da trnjenje ruke ima veze sa preskakanjem srca.I najzdravije srce nekad preskoci.Upravo zabrinutost,premor,prekomerno pusenje,konzumiranje kafe,ne spavanje, to moze da dodatno potencira. Nije navedeno o kojoj vrsti aritmije se radi ali bih rekao da na osnovu navedenog moja intuicija i dosadasnje iskustvo mi daje za pravo da kazem da ti nije nista i da ti je srce verovatno potpuno zdravo..