Poštovani doktore,
    pišem Vam u nadi da će te mi dati odgovor, ja imam ponekad jako lupanje srca i počne da me steže
    u grudnom košu, ali to je u kratkim intervalima, pritisak imam 150/100, a imam 27 god.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 08. 12. 2008.
    • Nedostaje vazan podatak o tome koliko traje to lupanje srca..par sekundi ili su u pitanju minuti..Ako traje par sekundi onda ti verovatno nije nista ali ako traje nekoliko minuta bilo bi dobro da se uradi Ekg.pogotovo u momentu lupanja srca..to bi sve razjasnilo..