Poštovani doktore,
    imam oko 30-tak kilograma viška. Znam da su trigliceridi bili visoki. Iz ishrane sam izbacio masnu hranu, ali imam pištanje u ušima i teško mogu da oborim kilograme. Rečeno mi je da mi je masnoća zbog masnoća u jetri, pa sam prije pet godina pio sinelip i tad sam izgubio nešto kilograma. Moram Vam reći da imam 54g.
    Da li postoji nekakav lakši način uz lijekove da se poboljša zdravstvena slika?