Poštovani doktore,
    Molim Vas za mišljenje i savet. Dana 20.12.2007.godine na institutu za KVB "Dedinje" urađena su mi četiri baj pasa. Osećam se hvala bogu i doktorima dobro uz svakodnevne šetnje od 4-5km.
    Koje fizičke aktivnosti ili napori su mi preporučljivi i dozvoljeni (sem šetanja) posle ove i ovakve hirurške intervencije na srcu?

    Odgovoreno: 19. 11. 2008.
    • Pa sigurno Vam ne bih preporučio da se pripremate za Beogradski maraton.Svakodnevne šetnje i neke uobičajene dnevne aktivnosti su Vam sasvim dovoljne.Neke veće fizičke aktivnosti mislim da ipak treba da izbegavate..