Imam problem sa nogama koje mi od pre par meseci često otiču, najprimetnije na butinama, nekad i ujutru, istovremeno mi se pojavio otok na gležnju koji ne prolazi, a takodje ponekad su mi oči naduvene, ne znam da li to ima veze.
    Molim Vas da mi objasnite o čemu se radi.
    Hvala.

    Odgovoreno: 19. 11. 2008.
    • Objašnjenje će te imati tek pošto prođete jedan rutinski internistički pregled sa uradjenim EKG-om, laboratorijskim nalazima krvi i mokraće i verovatno Rtg srca i pluća. Postoji više mogućih razloga..bolest srca, bubrega, a nekad je to samo prenaglašena procena samog pacijenta, pa se radi o varijaciji normalnog nalaza...