Želela bih da pitam kardiologa šta je tačno sinusna aritmija koju imam i da li ona povećava rizik od tromba, jer pijem kontraceptivne pilule Diane 35?
    Hvala puno unapred!
    Pozdrav,
    Sladjana

    Odgovoreno: 13. 11. 2008.
    • Sinusna aritmija u principu nije nikakav patološki nalaz.Sinusna aritmija ne nosi nikakav rizik za pojavu tromba i nema veze sa uzimanjem kontaceptiva.Budi bezbrižna.

Komentari na pitanje: #14870

    • Nadjena mi je sinusna aritmija, pored toga gvozdje mi je 2, 85 pijem foolnak tablete, ferum lek i inekcije ohb za anemiju, a za srce sam dobila lek concor cor od 2, 5 mg ali mislim da mi od njega bude jako tesko u glavi, da li je ovaj lek potreban meni ili ne! Unapred hvala