Pozdrav za Vas,
    dobio pre 4 meseca aritmiju na zdravom srca. Doktor je uradio sve pretrage EKG, HOLTER/24H rezultati su super, nije bilo aritmije, a na EKG nikakvih problema. Zapravo ja sam zaključio da mi ta aritmija se javlja samo posle večere i to nakon 10 do15 mm i traje nekad 10 20 30 mm ili celu noć. Ja sam pod terapijom, znači lekovi za umirenje srca i za razredjivanje krvi. Večeras sam pokušao da ne večeram da vidim hoće li se aritmija pojaviti i verujte da je nema. Imam aparat sa kojim merim pritisak i koji mi daje informacije imali ili ne aritmije . Po čitav dan radim i krećem se, imam fizički posao i aritmija mi se uopšte ne javlja po danju samo naveče i to ponekad .
    Da li postoji mogućnost da se ova aritmija meni dešava zbog želuca, jer godina dana pre otkrića aritmije imao sam bolove u želucu, jesam se malo ugojio, ali samo stomak, ostalo su mi mišići. Da li ova bolest ima uopšte leka i da li se leči .
    Hvala Vam unapred,
    Zdravko Popović