dobar dan, ja imam 31 godinu i vec sadnjih 3 godina probleme za pritiskom pogotovo srcani koji prelazi i do 105-110 a gornih isti prelazi do 145-150 . terapija koja mi je data od kardiologa je tritace 5mg ujutru i concor 5mg uvece, yurinex po potrebi i bromazepan 3mg.na ultrazvuku mi je navodno sve u redu, drzala sam holter pritiska 24 sata isto sve u redu. sada postoji mogucnost da sam ostala u drugom stanju pa me zanima dali i koje lekove smem da pijem sad u pocetnoj trudnoci i koje nezmem nikako, hvala unapred pozdrav gordana popadic

    Odgovoreno: 07. 05. 2008.
    • Ne smete u trudnoći uzimati beta blokatore a u prva 3 meseca trudnoće se ne preporučuje ni jedan lek. Konsultujte ginekologa ako ste uzimali lekove.