Bolujem od angine pektoris,Dg:Hypertenzio art. Angina pektoris mikrovaskularis. Koristim lekove: Th: Monizol tb1 40mg 1+1+0, Cortiazem R 2x1,i Cardiopirin 100mg 0+0+1.Rekreativno se bavim stonim tenisom.Imam 69 godina.U večernjim i noćnim časovima povremeno me bole kolena i listovi potkolenice.Primećujem da mi kolena dobijaju blako X .Dali smem da nosim uloške za stopala. Mnogo pozdrava.

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.

Komentari na pitanje: #4517

    • Nadan Filipovic 22. 08. 2010.

      Postovani gospodine, vi znate da je angina pectoris posljedica nedostatka kisika u srcanom misicu. Postoje biljke koje u kombinaciji sa jednom aminokiselinom signifikantno pojacavaju snabdjevenost miokarda kisikom, a to za posljedicu ima smanjenje ili potpuni nestanak simptoma spomenute bolesti, a koji se najcesce manifestuju bolom u grudima, te izrazenim bolom, najcesce u lijevoj ruci. Vama se moze pomoci. S postovanjem, nadan filipovic