Poštovani!Čitam već neko vrijeme pitanja i Vaše odgovore.Pronašla sam se u nekoliko pitanja.Imam 23 god.Već cca 2 mjeseca osjećam bol u lijevoj plećki,ramenu,te sprijeda sa lijeve strane iznad dojke i povremeno sa strane..peckanje,lagana bol ili probadanje.Bavim se yogom, primjetila sam da se ponekad bol počne javljati dan nakon yoge ili dok dugo sjedim.Inače radim i studiram.Voltaren baš i ne pomaže.Mažem to i kremom deep heat,koja malo pomaže.Ali ta nelagoda spreda,neopisiva.Savjetovala sam se s dokt.za posjet fizijatru.Hvala

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • Kod joge ima pasivnog istezanja koje zahteva dobru pripremu celog tela i gipkije tetive nego u drugim vidovima rekreacije. Možda je potrebno duže zagrevanje i par pokreta koji bi ciljno ugrejali mišićnu ložu koja Vas boli. Pomoći će Vam grejanje bolnog mesta. Razmislite i posavetujte se sa trenerom o vežbama sa malim tegovima