Imao sam temperaturu negdo oko 37.3 puna dva meseca i radio analize krvi uz to i analizu na Koksaki virus(negativan je rezultat). Uz to sam imao i lupanje srca pri manjem fizickom naporu a sto nije bio slucaj do sada. Osecam neki cudan jak pritisak u predelu vrata i grudi koji se reflektuje pulsiranjem u glavi. Radio sam skener glave i rezultati su uredni. Jedino sto me zanima je to pulsiranje koje osecam. Kakve analize bi trebao da uradim. Predlazu mi dopler krvnih sudova vrata i proveru stitne zlezde. Sta bi po vama to moglo da bude. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 28. 04. 2008.
    • Da budem iskren nemam baš ideju šta bi to  moglo da bude, AKo su Vam rezultati uradjenih pretraga u redu onda trebate verovati da vaše tegobe nisu klinički potkrepljene promenama na organima.