Imam 46 godina i povremeno mi skoči pritisak . Doktorka mi je prepisala Prinorm 1/4 dnevno. Međutim ja nemam svaki dan visok pritisak. Recimo danima imam čak nizak pritsak maksimu do 115 pa mi jednom ili dva puta mesečno skoči i to najčešće gornji pritisak: 135-150. Donji bude 80-90 Interesuje me da li smem da pijem Prinorm i kada mi je nizak pritisak ?

    Odgovoreno: 28. 04. 2008.
    • AKo Vam pritisak padne ispod 110 sa 75mmHg onda nemojte uzimati Prinorm, ali jedna četvrtina je tako mala doza da ne trebate očekivati nikakve dramatične tegobe čak ni ako ga popijete na nizak pritisak.