Imam 23 godine.Radim i studiram.Često nakon dugog sjedenja za radnim stolom ili nakon yoge na koju odlazim 2-3 puta na tjedan osjećam bol u lijevoj gornjoj stani leđa,plećki, te ramenu.Zna me i probadati sa te strane sprijeda, te bočno. Da li se radi o nepravilnom sjedenju te istegnuću nakon yoge?

    Odgovoreno: 28. 04. 2008.
    • Vrlo verovatno da je prinudni položaaj u kome provodite puno vremena odgovoran za tegobe koje opisujete. <Ustajte češće i prohodajte po minut dva, biće Vam bolje.