Pre 2 meseca počela sam da se gušim, otišla sam kod lekara koji m je rekao da je hiperventilacija, ali mene non stop sad guši. Ispratili su me kod plućnog doktora, snimali su pluća, kažu da je sve u redu, onda su me poslali na ispitivanje funkcije pluća i to je sve u redu. Zadnje ispitivanje mi je bilo ekg srca , pred sedanja na točak pritisak mi je bio 80 sa 60, a posle voženja mi se spustio na 60 sa 45
    Molim Vas kažite mi Vaše mišljenje šta može da biti?
    Hvala Vam unapred

    Odgovoreno: 24. 11. 2008.
    • Razlozi za gušenje mogu biti ili u bolesti disajnih puteva ili src. Rekao bih da u Vašem slučaju nije ni jedno od toga. Ostaje naravno mogućnost psihičke napetosti kao uzroka, ali se takav zaključak može doneti tek kada se u potpunosti i sa velikom sigurnošću isključi mogućnost organskog oboljenje.