Na nalazu skenera pise sledece - u plucnom parenhimu ne vide se fokalne lezije ni zone konsolidacije. Pojedinacne lgl medijastinuma nesignifikantnog dijametra. Perzistentni timus retrosteralno. Ne vide se znaci pleuralnog izliva.

    Odgovoreno: 11. 08. 2015.

Komentari na pitanje: #139416

    • Mozete li mi reći šta znači: paraortalno, parailiačno nesignifikantne lgl

    • na nalazu skenera pise -pojedinacne igl desne medijastinuma nesignifikovanog dijametra