U zadnjih 5 dana konstantno mi curi krv na nos- ne osecam se uopste lose. Jednostavno krene iz obe nozdrve (ako se tako kaze). Unapred vam hvala na odgovoru. Bojan

    Odgovoreno: 22. 07. 2008.
    • Poštovani Bojane, Mora se uraditi pregled orl doktora i mora se proveriti krvna slika, posebno broj trombocita, kao i kontrola krvnog pritiska. Rezultati pregleda i laboratorijski nalaz daće orijentir šta dalje: propisati terapiju ili nastaviti sa ispitivanjem. Ipak, nije normalno da krv iz nosa curi spontano. Zato je potrebno da se pregled obavi što pre. S poštovanjem, Doc. dr sc. Milan Rančić, pneumoftiziolog