Postovani Zelela sam licno da vam se javim licno sa ciljem da cete mi pomoci,nisam znala tacno u koju granu medicine da stavim pitanje koje cu vam postaviti,3.dan je od kako sam operisala krajnike i jos uvek nemogu ni caj da gutam,1.dan u bolnici sam popila na silu placuci 1.5l caja da mi sledeci dan pustili kuci,jos uvek imam malo u pljuvacki krvi,najvise me zabrinjava sto nemogu da gutam i pijem caj a kamoli da jedem kase,imam 22.god.molim vas da mi pomognete da se nebi javljla doktoru ponovo nego da nekako prebrodim ovo,jer me je i dr.prepao da cu primati inekcije ukoliko se ne povuce gnoj. Hvala unapred da li mogu da vam se jvaljam u buducnosti na vas eventualno privatni e-mail ukoliko budem imala nekih problema Izvinjavam se zbog preobimnog meila pozdrav sa severa Srbije

    Odgovoreno: 22. 07. 2008.
    • Poštovana, Obzirom da Vaše pitanje vidim tek posle mog odmora, nisam siguran u odnosu na datum kada je upućeno da li je još uvek aktuelno. Nadam se da je do sada Vaš problem rešen, i da je to bio postoperativni oporavak bez komplikacija. Ako još uvek imate probleme, mora da Vas pregleda orl doktor. Ja sam pneumoftiziolog i nisam potpuno kompetentan da Vam pružim kompletan odgovor i pomoć. S poštovanjem, Doc. dr sc. Milan Rančić, pneumoftiziolog