Postovani, Imam jako izrazenu devijaciju nosa. Jedna nozdrva je potpuno zatvorena, pa prakticno disem samo na jednu, ali kada mi se tokom noci zapusi ta prohodna nozdrva, ne mogu da nastavim sa spavanjem. Jedna kap Nafazola odmah pomogne, ali izbegavam da ga stavljam. Postoji li nesto sto moze da mi olaksa tegobe? Hvala

    Odgovoreno: 26. 06. 2008.
    • Poštovani,
      Vaše pitanje je za pre za ORL lekara. Potpuno razumem Vaše tegobe i mogu Vam preporučiti da umesto nafayolina koristite Spray Olynth. Imajte u vidu da se i ovaj lek nesme dugo koristiti.
      Posavetujte se sa specijalistom za uho,grlo i nos. Mislim da laka, rutinska operacija devijacije kod Vas može rešiti problem uveliko.
      Srdačan pozdrav!