Poštovani,imam alergiju na kućnu prašinu i perje od malena.Obično je rešavam tako što par dana pijem lekove i sve prođe,ali evo već mesec dana imam jaku kijavicu,suvi kašalj i gušenje koje nikako da prestanu.Pijem bronal 1x1 i aloprol 2x2,ali se simptomi samo ublaže,a kada prestanem da pijem lekove pogoršaju.Da li mislite da bi mi neka druga terapija više odgovarala?

    Odgovoreno: 19. 05. 2008.
    • Postovana,
      Mislim da prvo morate na ispitivanje kod svog lekara koji bi trebalo da Vasuputi pulmologu. Potrebno je izvrsiti detaljne analize kojima ce se utvrditida li je Vasa alergija bila osnov za bronhijalnu astmu. Kada se utvrdi da li imate ili nemate astmu, onda treba krenuti sa lecenjem. Siguran sam da bi Vam novi lekovi koji postoje vrlo kotristili. Terapija koju ste naveli je prevazidjena, I postoje mnogo efikasniji lekovi za kontrolu potremecaja koji navodite.