POŠTOVANI DOKTORE RANČIĆ-u JAVLJAM VAM SE U NADI DA ĆETE MI ODGOVORITI NA MOJE PITANJE. PRE MESEC DANA SAM VAM POSLAO JEDNO PITANJE NA KOJE MI NISTE ODGOVORILI, MOŽDA JESTE ALI GA JA NISAM DOBIO... IMO SAM PROBLEMA SA POLIPIMA I SINUSIMA OPERISO SAM I SAD JE SVE DOBRO MOMENTALNO KORISTIM SPREJ NASONEX PA ME INTERESUJE KOLIKO DUGO MOGU DA GA KORISTIM. UNAPRED ZAHVALAN POZDRAV.

    Odgovoreno: 19. 05. 2008.
    • Postovani,
      Vase pitanje nisam ranije dobio. Mogu Vam sada odgovoriti da je ispravno sto koristite spray Nasonex, jer taj lek deluje antialergijski I antiupalno. Ta dva mehanizma ovog leka u velikoj meri ce pomoci da se odrzava povoljno stanje posle operacije. Vazno je da redovno budete pod kontrolom svog lekara, kako bi se na vreme uocile eventualne komplikacije ili ponovno javljanje polipa. Bez ikakve bojazni sprey Nasonex mozete koristiti I vise meseci, sve zavisi kog intenziteta su tegobe, I da li se javljaju propratni efekti leka. To Vam ne mogu unapred tacno reci, jer to zavisi od stanja koje se utvrdi prilikom kontrolnih pregleda. Zato je moj savet: za svaku promenu rezima uzima leka javite se svom lekaru.