Postovani, moja majka je jako bolesna.ima i neke probleme nazvane neoplasticna bolest i prsti na nogama i rukama su joj uvecani i ima jake bolove u nogama i nemoze da hoda .i ima kancer 35 puta 35 na desnom plucnom krilu ....molim vas kako da joj pomognem da nema bolove u nogama i rukama ...pooooommmoooooccccc

    Odgovoreno: 12. 03. 2008.
    • Postovana, Majci mozete pomoci ako se javite za savet kvalifikovanom doktoru za lecenje tumora pluca. Ono sto vi pominjete verovatno predstavlja paraneoplasticni sindrom, sto nastaje zbog hormonske aktivnosti tumora. Ova aktivnost tumora se obuzdava osnovnim lecenjem tumora. Osim toga, teba propisati adekvatnu terapiju lekovima protiv bolova. Ukoliko mi blize locirate mesto Vaseg zivljenja mogu Vas i preciznije uputiti kome da se javite. Srdacan pozdrav! Doc. dr sc. Milan Rancic