Poštovani,
    Eh ovako, neko mi govori to je sandžija i da će proći, ali ne prolazi, smanji se pa se pojača težina disanja, teško dišem i ne mogu udahnuti ono do kraja ili punim plućima, nisam išao doktoru a inače sam sportista i bavim se aktivno nogometom.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 21. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Molim Vas da detaljnije opisete Vaše tegobe: nastanak, trajanje, lokalizaciju, intenzitet, provocirajuće faktore, udružene tegobe, ranije bolesti i patološka stanja. Tek tada mogu Vam detaljnije i bliže odgovoriti u pokušaju da dokučim pravu prirodu Vaših zdravstvenih problema.
      prof. dr MHR, Pozdrav.