Poštovani,
    Uspešno sam izlečio upalu pluća ali još malo kašljucam i izbacujem sekret iz pluća. Da li smem da odem na more i da li mi prija slana voda? Koji je čaj najbolji za totalno izlečenje u ovom delu završetka bolesti.
    Hvala.

    Odgovoreno: 21. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Ako ne kasnim sa odgovorom, onda je moj odgovor smete. Morska klima će povoljno delovati na rekonvalescenciju od upale pluća. Potrebno je da vodite računa o prehladi, jer u periodu posle prebolele upale ranjiviji ste nego obično. Nije potrebno da forsirate upotrebu čajeva, ali ako Vam to prija, slobodno koristite čaj od lipe, beli slez, rtanjski čaj, kao i čajeve koji su mešavina više biljaka, a koji se mogu naći u svakoj apoteci.
      prof. dr MHR, Pozdrav.