Utvrđeno je da imam analni polip i obavezna je operacija. Zamolila bih da mi objasnite postupak operacije, da li  boli, koliko se ostaje u bolnici i kako sve to izgleda?

    Odgovoreno: 27. 02. 2008.
    • Postovana, Ja sam pulmolog, a ne ORL doktor, te moj odgovor ne sadrzi potpunu kompetentnost. Za kvalifikovan odgovor javite se ORL doktoru. Mogu Vas samo utesiti, da koliko ja znam, operacija nije ozbiljna i spada u lakse ORL interevencije. Zato ne odlazite operaciju koja ce Vas resisi problema. Srdacan pozdrav! Doc. dr sc. Milan Rancic