Poštovani,
    15 dana pio sam tablete od hroničnog bronhitisa zatim 15 dana sam imao gljivičnu upalu grla i sada sam osjetljiv na hladno imam suvi kašalj pijem čaj za bronhitis, med, propolis, bijeli luk šta da radim imate li vi nešto da mi preporučite. Velibor
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 28. 06. 2009.
    • Poštovani,
      Najpre treba sigurno utvrditi da li vi imate hronični bronhitis, ili se samo radilo o akutnoj respiratornoj infekciji. U tu svrhu potreban Vam je pregled specijaliste pulmologa, laboratorijska ispitivanja, radiografija pluća, funkcionalno plućno ispitivanje i još po nešto. Tek na osnovu ovih analiza moguće je odrediti kompletnu terapiju.
      Prof. Dr. MHR. Pozdrav.

Komentari na pitanje: #32028

    • Dobar je orah, ja sam jeo jezgre, to mi je smanjivalo osjecaj hladnog vazduha, narucio sam primamed 2 sa ovog sajta i poslije par dana osjetio sam osjecaj kasljucanja kada sam boravio u podruciju nekoliko stotina metara od deponije smeca, pa sam otisao na bjelasicu na 2000 m nadmorske visine i sutradan nisam osjecao gotovo nikakve siptome, taj dan sam htio kod doktora ali doktor je bio otsutan, tako da poslije nijesam ni isao. Hvala na odgovoru.