Postovani !!! Moja mama je asmaticar a ono sto mene zanima je -da li  bi joj koristilo radi lakseg disanja ( ili bilo kakve  koristi )jonizator?Gledala sam na TV reklamu u TOP SHOPU.  Unapred vam hvala na odgovoru !!!

    Odgovoreno: 15. 02. 2008.
    • Postovana, Nadam se da je moj odgovor jos uvek aktuelan, jer znacajno kasnim. Do toga je doslo usled mog odmora kada sam nedostupan na sajtu. Primena jonizatora moze blagotvorno delovati na disajne puteve,ali samo kao pomocno sredstvo koje potpomaze lecenje. Jonizator ne moze zameniti svu potrebnu terapiju za lecenje i kontrolu astme. Podsecam Vas da Vasa majka mora biti pod redovnom kontrolom kvalifikovanog lekara, koji ce, ne samo propisivati s vu potrebnu terapiju, nego i na adekvatan nacin sprovoditi kontrolne preglede i ispitivanja. Srdacan pozdrav! Doc. Dr sc. Milan Rancic