Postovani, Imala sam operaciju nosne devijacije pre dve godine, koja je lose uradjena, tj. i dan danas mi je zapusena jedna nozdrva, ne mogu da spavam, depresivna sam zbog toga, a posebno zbog neuspele operacije. Nakon toga sam isla na pregled kod drugog lekara koji mi je utvrdio da postoji i izraslina u nosu koja ometa disanje i da treba da se radi reoperacija. Ja se jako plasim jos jednog neuspeha, jer sam mnogo mnogo lose prosla. Molim za savet

    Odgovoreno: 11. 02. 2008.
    • Postovana, Vase pitanje je vise za specijalistu za ORL. Ipak, imajte u vidu da nije mozda sve vezano za "lose uradjenu operaciju", vec da mozda imate sklonost ka stvaranju nosnih polipa. Zapusen nos je veliki problem i zato ne odlazite odluku: jer "DISATI NA USTA JE ISTO KAO JESTI KROZ NOS". Nova intervencija moze da Vas preporodi. Neka Vam to potvrdi i specijalista ORL. Puno srece! Srdacan pozdrav! Doc. Dr sc. Milan Rancic