Poštovani,
    Mnogo me bole pluća, a prestala sam da pušim pre 1 godine. Popila sam pentrexil, ali nema poboljšanja. Bojim se da nije nešto loše. Zašto bol ne prestaje?
    Hvala

    Odgovoreno: 24. 05. 2009.
    • Poštovani,
      nije jasno kako vas bole pluća? Kako ste sigurni da je bol baš od pluća? Takođe nije jasno zašto ste zbog toga uzimali antibiotik. To je lek koji se koristi ako postoji infekcija, a vi ne navodite da imate infekciju. U svakom slučaju pametno je što ste prestali sa pušenjem. Ako i dalje imate bolove najbolje je da se javite na pregled kako bi se utvrdilo poreklo bola.