Poštovani,
    Osećam malaksalost, peckanje u grlu, preznojavanje, bol tup u desnom delu pluća, otečenost stomaka. Šta treba da preduzmem da bih se osećala zdravo?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 19. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Nužan je lekarski pregled. To ste znali i bez mene. Ono što navodite treba da pregleda lekar, da utvrdi šta je od toga klinički značajno, i da sprovede dopunsku dijagnostiku. Što se tiče vaše akcije uradite sledeće: merite telesnu temperaturu tri puta dnevno nekoliko dana i beležite vrednosti, zapisujte i koje tegobe i u koje vreme imate, isperite grlo blagim antisepticima koji se mogu kupiti u svakoj apoteci ili za i spiranje skuvajte čaj od žalfije, pojačajte unos voća i povrća, spavajte više, šetajte više. Ukoliko se tegobe nastave, mora da va s vidi doktor.
      Prof. Dr. Mhr