Poštovani,
    Imam problem sa disanjem s'vremena na vrijeme. Kada dišem na nos dešava mi se da mi dah kao prekine u jednom trenutku, a kada začepim nos na usta dišem normalno. I tako jedno vrijeme držim začepljen nos prstima, a kada ocepim dišem normalno jedno vrijeme, pa ponovo dolazi do vremenskih prekida disanja na nos. Šta bi to moglo da bude po vama?
    Pozdrav

    Odgovoreno: 19. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Promene u disanju koje registrujete verovatno su posledica izmena u strukturi nosa i paranazalnih šupljina, ili označava da patite od nekog od oblika hroničnog rinitisa. Potrebno je da se obaratite najpre orl doktoru, a potom će biti sprovedena i druga ispitivanja, ako samo taj pregled ne bude dovoljan u otkrivanju uzroka vaših tegoba.
      Prof. Dr mhr