Puno pozdrava vasoj ekipi i hvala na odgovoru, moje pitanje u vezi alergije sad na cvetanje behar, , imam alergijski rinitis dalibi smjela ispit flonidan i dali bimi pomogao kod sad ove alergije, , hvala

    Odgovoreno: 09. 04. 2009.
    • Poštovana, Smete uzeti tbl. Flonidan, jer to lek koji pripada grupi antihistaminika i koristi se kod alergija na polen. Osim toga potrebno je da uzimate redovno, jednom dnevno po jednu inhalaciju spreja Nasonex u svaku nozdrvu, a od koristi bi bila i po jedna tableta Singulaira 10 mg uveče. Za dodatno kompletiranje terapije potreban je pregled i uvid u kompletne rezultate. Prof. dr MHR.